O Deweloperze

Naszą misją jest budowanie funkcjonalnych mieszkań i domów dostępnych dla większości rodzin w Polsce.

Naszą misją jest budowanie funkcjonalnych mieszkań i domów dostępnych dla większości rodzin w Polsce.

Od ponad 10 lat realizujemy inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu. W prowadzonej działalności łączymy praktyczne i estetyczne elementy budowania domów i mieszkań. Naszym celem jest oferowanie ładnych, funkcjonalnych i dostępnych dla większości rodzin domów i mieszkań. Mieszkanie to inwestycja na wiele lat, dlatego kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość wykonania budynków. Zrealizowane przez nas inwestycje Zabrodzka 2–4, Partynicka 27 i Borowska 176 stanowią odzwierciedlenie tych wartości firmy.

Wszystkie zrealizowane inwestycje to budynki mieszkalne wielorodzinne z garażami podziemnymi położone w znakomitych lokalizacjach na Krzykach. Realizowaliśmy zarówno kawalerki jak i mieszkania dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Wszystkie jednopoziomowe, o dobrych rozkładach, z dużymi balkonami, tarasami lub ogródkami.

DLACZEGO WARTO DECYDOWAĆ SIĘ NA NASZE INWESTYCJE

Po pierwsze lokalizacja

Zawsze dbamy aby nasze inwestycje były dobrze skomunikowane z centrum miasta, z możliwością dogodnego dojazdu komunikacją publiczną. Jednocześnie zwracamy uwagę na obecność lokalnej infrastruktury handlowo-usługowej, placówek oświatowych i medycznych oraz na bliskość parków i terenów zielonych oferujących możliwość relaksu i aktywnego wypoczynku.

Po drugie projekt

Wspólną cechą naszych inwestycji jest funkcjonalny i niezwykle przemyślany projekt architektoniczny budynków oraz rozkłady poszczególnych mieszkań. Niezależnie od wielkości mieszkania naszymi priorytetami są komfort i wygoda jego przyszłych mieszkańców. Dbamy o detale: duże okna zapewniające odpowiednie doświetlenie, przestronne balkony, miejsca parkingowe w garażach podziemnych, pojemne komórki lokatorskie, windy zapewniające wygodną komunikację pomiędzy wszystkimi kondygnacjami budynku. Dbamy także aby nasze budynki harmonijnie łączyły się otoczeniem.

Po trzecie jakość

Kolejnym istotnym atutem jest zaufane grono naszych współpracowników, w większości stałe i niezmienne od początku działalności deweloperskiej. Zarówno projektanci, jak i wykonawcy pracują z nami od wielu lat. Ich profesjonalizm i doświadczenie w branży przekładają się na wysoką jakość oddawanych budynków. Solidna konstrukcja, odpowiednio dobrane materiały wykończeniowe, kontrola jakości na każdym etapie budowy sprawiają, że nasze mieszkania to inwestycja na wiele lat.

Historia

Spółka Egeria Development jest wynikiem wieloletnich doświadczeń z zakresu budownictwa i finansów, które stanowią fundamenty  jej działalności. Wiedza właścicieli z zarządzania procesami inwestycyjnymi, zdobyta również na najwyższych szczeblach zarządzania, współgra z fachową codzienną praktyką inżynierską. Suma tych dwóch czynników stanowi zasób, który Spółka przekuwa na indywidualne podejście do realizacji projektów mieszkaniowych.

EGERIA Sp. z o.o. została założona w 2006 roku. W pierwszym etapie działalności Spółka koncentrowała się na doradztwie w zakresie zarządzania, informatyki, finansów i marketingu, współpracując między innymi z jednym z dużych polskich banków. W latach 2007-2017 Spółka również zajmowała się lotnictwem będąc właścicielem 6-miejscowego samolotu Piper Seneca przeznaczonego na potrzeby własne oraz na wynajem.

Jesienią 2009 roku Zarząd podjął decyzję o zmianie podstawowego zakresu działalności Spółki na działalność deweloperską. W lutym 2010 roku została zakupiona pierwsza nieruchomość gruntowa we Wrocławiu przy ul. Zabrodzkiej 2 z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne. W maju 2010 roku uległa zmianie nazwa Spółki na EGERIA DEVELOPMENT Sp. z o.o., a w marcu 2011 Spółka zakupiła kolejną działkę przy ul. Zabrodzkiej 4. Pierwsza inwestycja deweloperska pod nazwą Zabrodzka 2-4 została zakończona w lipcu 2013 roku po zaledwie 18 miesiącach od rozpoczęcia robót budowlanych. Kolejne inwestycje Spółki Partynicka 27 i Borowska 176 realizowane w latach 2014-2019 obejmowały oprócz lokali mieszkalnych również lokale użytkowe na parterach budynków. Wszystkie dotychczas zrealizowane inwestycje to budynki wyposażone w garaże podziemne. Wszystkie lokale w tych inwestycjach zostały sprzedane.

Zarząd

Ewa Dowbaj

Prezes Zarządu od założenia Spółki w 2006 roku.

Wcześniej w latach 1992 – 2007 kierowała własną firmą handlowo – usługową „BONITO”. Karierę zawodową rozpoczęła w 1986 roku jako asystent projektanta w Biurze Projektów Klimatyzacji i Wentylacji „PROWENT” we Wrocławiu. W latach 1988 -1990 pracowała jako starszy asystent projektanta w Biurze Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej „BIPROWOD”. Uczestniczyła w projektowaniu wielu inwestycji w budownictwie przemysłowym, szpitalnym i mieszkaniowym.

W latach 1994 – 2005 zajmowała się nadzorowaniem inwestycji w budownictwie mieszkaniowym jedno- i wielorodzinnym, w tym również jako inspektor nadzoru.

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej z dyplomem  mgr inż. inżynierii środowiska w zakresie specjalności: klimatyzacja, ogrzewnictwo i urządzenia sanitarne. W 1990 r. uzyskała uprawnienia projektowe i wykonawcze w specjalności instalacyjno-projektowej w zakresie instalacji sanitarnych.

Jarosław Dowbaj

Od maja 2010 r. Wiceprezes Zarządu Spółki.

W latach 2005-2009 związany z „Getin Bank” S.A. (obecnie Getin Noble Bank). Od maja 2006 do grudnia 2008 pełnił funkcję Prezesa Banku. W latach 1999-2004 Prezes Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń „Europa” S.A., a w latach 2001-2004 Prezes Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie „Europa” S.A. Wcześniej pracował jako menedżer w międzynarodowych korporacjach działających w Polsce. Karierę zawodową rozpoczynał jako pracownik naukowo – badawczy na Politechnice Wrocławskiej. W trakcie pracy na uczelni projektował instalacje sanitarne w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

Zasiadał również w Radach Nadzorczych wielu spółek, takich jak: „LC Corp” S.A., „Arkady Wrocławskie” S.A., TU i TU na Życie „Europa” S.A., „Getin Holding” S.A., „Europejski Fundusz Leasingowy” S.A.

Pracując w instytucjach finansowych był mocno związany z rynkiem nieruchomości, w tym również jako osoba bezpośrednio nadzorująca inwestycje w budownictwie mieszkaniowym. Pomysłodawca budowy galerii handlowo – biurowej „Arkady Wrocławskie”.

Absolwent Politechniki Wrocławskiej z dyplomem  mgr inż. inżynierii środowiska. Ukończył również zarządzanie finansami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Nasze inwestycje

Skontaktuj się z nami

Twój własny kąt czeka
Skontaktuj się z nami

  Deweloper
  Egeria Development Sp. z o.o.
  54-614 Wrocław, ul. Bliźniacza 20/2
  +48 71 360 83 10
  +48 698 716 230
  biuro@egeriadevelopment.pl
  Informacja i sprzedaż mieszkań
  Egeria Development Sp. z o.o.
  54-614 Wrocław, ul. Bliźniacza 20/2
  +48 698 716 230
  sprzedaz@egeriadevelopment.pl
  sprzedaz@karmelkowa.com.pl