building-svgrepo-com
48

mieszkań

dimensions-svgrepo-com
65mkw.

największe mieszkanie

car
47

miejsc garażowych

tree
3parki

w sąsiedztwie

ico_paper

Inwestycja ZABRODZKA 2-4 pierwsza inwestycja mieszkaniowa Egeria Development to wybudowany w latach 2012-2013 budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym, zlokalizowany na wrocławskiej Klecinie u zbiegu przy ulic Zabrodzkiej i Czekoladowej.

Budynek składa się z czterech kondygnacji naziemnych oraz podziemnego garażu wielostanowiskowego. Znajduje się w nim 48 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchniach od 39 do 66 mkw., umieszczonych w dwóch klatkach po sześć mieszkań na każdym piętrze w każdej klatce.

Budynek jest wyposażony w windy. Mieszkania na parterze mają tarasy ogrodowe, a lokale na wyższych kondygnacjach duże balkony. Pod budynkiem powstał garaż podziemny na 47 samochodów oraz komórki lokatorskie.

ico_blueprint

Obiekt swoim wyglądem nawiązuje do estetyki modernistycznej, bryłę budynku stanowią dwie kubatury skupione wokół centralnego dziedzińca połączone ścianą z przejściem na tereny zielone znajdujące się na tyłach budynku.

Zrealizowana inwestycja nawiązuje swoim wyglądem do otaczającej ją wielorodzinnej zabudowy mieszkalnej.

ico_location

Położone na południu Wrocławia osiedle Klecina oferuje dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, a jednocześnie ma bogatą lokalną infrastrukturę handlowo-usługową. Niedaleko stąd do jednego z największych w Polsce centrum handlowego na Bielanach Wrocławskich.

W pobliżu są rozliczne tereny zielone, w tym Park Kleciński oraz rozległe tereny rekreacyjne nad rzeką Ślęzą połączone z Parkiem Mamuta i Parkiem Grabiszyńskim, które umożliwiają aktywny wypoczynek przedstawicielom wszystkich pokoleń.

ZABRODZKA 2-4 to komfortowe mieszkania

w dogodnej lokalizacji, a jednocześnie w przystępnych cenach.

Skontaktuj się z nami

Twój własny kąt czeka
Skontaktuj się z nami

  Deweloper
  Egeria Development Sp. z o.o.
  54-614 Wrocław, ul. Bliźniacza 20/2
  +48 71 360 83 10
  +48 698 716 230
  biuro@egeriadevelopment.pl
  Informacja i sprzedaż mieszkań
  Egeria Development Sp. z o.o.
  54-614 Wrocław, ul. Bliźniacza 20/2
  +48 698 716 230
  sprzedaz@egeriadevelopment.pl
  sprzedaz@karmelkowa.com.pl