building-svgrepo-com
10

mieszkań

dimensions-svgrepo-com
113mkw.

największe mieszkanie

distance-svgrepo-com
1000mkw.

działka

tree
200m

do Parku Klecińskiego

ico_paper

PARTYNICKA 27 to drugi projekt Egeria Development. zrealizowany na wrocławskich Krzykach.

Na osiedlu Krzyki – Partynice, w otoczeniu niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej, na liczącej blisko 1000 metrów działce powstał kameralny 4-kondygnacyjny budynek z garażem podziemnym, w którym wybudowano jedynie 10 mieszkań oraz 4 lokale usługowe na parterze budynku.

W budynku powstało tylko 10 mieszkań dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych o powierzchniach od 50 do ponad 100 mkw. Wszystkie mieszkania są jednopoziomowe, w każdym jest możliwość wydzielenia osobnej kuchni lub połączenia jej z salonem dla uzyskania przestronniejszego wnętrza. Pokoje są ustawne i dobrze doświetlone, a duże tarasy i balkony umożliwią relaks na świeżym powietrzu w zaciszu zieleni.

Dla podniesienia komfortu mieszkańców w mieszkaniach cztero- i pięciopokojowych zaprojektowano po dwie łazienki. Do dyspozycji mieszkańców jest wielostanowiskowy garaż podziemny z dużymi miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Dodatkowa przestrzeń do przechowywania jest dostępna w komórkach wydzielonych na strychu budynku.

Dla podniesienia komfortu mieszkańców garaż został połączony ze wszystkimi kondygnacjami mieszkalnymi cichobieżną windą. Wszystko po to, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

ico_blueprint

Architektura nawiązuje do stylu willi miejskiej. Bryła budynku została przykryta spadzistym dachem. Dobrane detale architektoniczne nawiązują do otaczającej zabudowy, a jednocześnie podkreślają nowoczesny charakter tej inwestycji.

ico_location

Osiedle Krzyki – Partynice ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową i komunikację miejską. W pobliżu znajdują się linie tramwajowe oraz linie autobusowe, które umożliwiają szybki przejazd w każdą część Wrocławia. Dostępne liczne ścieżki rowerowe umożliwiają bezpieczne podróżowanie miłośnikom dwóch kółek.

Niewątpliwie ogromną tej zaletą lokalizacji jest bliskość wielu terenów rekreacyjnych. Rozległe tereny zielone, w tym znajdujący się w odległości zaledwie 200 metrów Park Kleciński, w którym na najmłodszych czeka plac zabaw. Tor Wyścigów Konnych na Partynicach oraz tereny rekreacyjne wzdłuż rzeki Ślęzy oferują liczne możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

PARTYNICKA 27 to idealne miejsce

zarówno dla osób ceniących walory kameralnej zabudowy oraz pragnących zagwarantować komfortowe warunki życia i przestrzeń dla siebie i swoich bliskich.

Skontaktuj się z nami

Twój własny kąt czeka
Skontaktuj się z nami

  Deweloper
  Egeria Development Sp. z o.o.
  54-614 Wrocław, ul. Bliźniacza 20/2
  +48 71 360 83 10
  +48 698 716 230
  biuro@egeriadevelopment.pl
  Informacja i sprzedaż mieszkań
  Egeria Development Sp. z o.o.
  54-614 Wrocław, ul. Bliźniacza 20/2
  +48 698 716 230
  sprzedaz@egeriadevelopment.pl
  sprzedaz@karmelkowa.com.pl