building-svgrepo-com
41

mieszkań

dimensions-svgrepo-com
66mkw.

największe mieszkanie

distance-svgrepo-com
4km

od rynku

tram-svgrepo-com
450m

do tramwaju

ico_paper

BOROWSKA 176 to inwestycja Egeria Development położona najbliżej centrum Wrocławia.

Na osiedlu Krzyki-Gaj przy jednej z głównych ulic Wrocławia, w pobliżu Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego powstał 5-kondygnacyjny budynek mieszkalno- usługowy z garażem podziemnym.

W budynku jest 41 mieszkań o powierzchniach od 27 do 66 mkw. Dominują kawalerki i małe mieszkania dwupokojowe, choć są też mieszkania trzy- i czteropokojowe. W większości mieszkań zaprojektowano osobne kuchnie. Wszystkie, nawet te najmniejsze, są dobrze doświetlone i mają balkony.

W części podziemnej budynku są miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Budynek jest wyposażony w dwie windy. Pod budynkiem powstał garaż podziemny na 42 samochody oraz liczne komórki lokatorskie, tak potrzebne szczególnie w przypadku mniejszych mieszkań.

Na parterze budynku powstało pięć lokali użytkowych z niezależnymi wejściami od strony ulic Borowskiej i Działkowej.

ico_blueprint

Architektura budynku nawiązuje do okolicznej zabudowy mieszkaniowej. Bryła budynku została przykryta spadzistym dachem.

Jednocześnie na elewacji dodano niezbędne elementy stanowiące o komforcie mieszkania wymaganym w warunkach XXI wieku. Są to między innymi duże balkony z przeszklonymi balustradami, dodatkowe balkony francuskie zwiększające dopływ światła do mieszkań czy nowoczesne duże okna połaciowe

ico_location

To co wyróżnia inwestycję BOROWSKA 176 to niewątpliwie jej wyjątkowa lokalizacja. Osiedle Gaj ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową i komunikację miejską. Z Borowskiej 176 jest tylko 4 km do wrocławskiego Rynku, a do dworca PKP Wrocław Główny 2,5 km. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji jest przystanek autobusowy, a najbliższy przystanek tramwajowy jest odległy o zaledwie 450 metrów.

BOROWSKA 176 to optymalne miejsce dla osób chcących mieszkać niedaleko centrum Wrocławia, a jednocześnie ceniących sobie otoczenie zieleni i możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego.

Pobliski Park Skowroni, znajdujący się po drugiej stronie ulicy Borowskiej oraz położone w niedalekiej odległości Park Południowy i Park Generała Władysława Andersa stanowią doskonałe miejsce do wypoczynku i rekreacji.

Niedaleko stąd również do cieszącego się ogromną popularnością wrocławskiego Aquaparku i kompleksu sportowego przy ulicy Spiskiej obejmującego między innymi pełnowymiarowe sztuczne lodowisko, korty tenisowe i siłownię.

BOROWSKA 176 to znakomite miejsce

zarówno dla osób do poszukujących pierwszego własnego lokum, jak i szukających komfortu w bliskości centrum miasta.

Skontaktuj się z nami

Twój własny kąt czeka
Skontaktuj się z nami

  Deweloper
  Egeria Development Sp. z o.o.
  54-614 Wrocław, ul. Bliźniacza 20/2
  +48 71 360 83 10
  +48 698 716 230
  biuro@egeriadevelopment.pl
  Informacja i sprzedaż mieszkań
  Egeria Development Sp. z o.o.
  54-614 Wrocław, ul. Bliźniacza 20/2
  +48 698 716 230
  sprzedaz@egeriadevelopment.pl
  sprzedaz@karmelkowa.com.pl