ico_paper

KARMELKOWA to najnowsza inwestycja Egeria Development. Na cenionym przez wrocławian osiedlu Oporów, pomiędzy ulicami Karmelkową i Balzaka powstaje osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych.

W pierwszym etapie zostaną wybudowane dwa wolnostojące budynki dwulokalowe. W każdym z domów zaprojektowano na parterze mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 mkw., a na piętrze dwukondygnacyjne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 120 mkw.

W mieszkaniach na parterze zaprojektowano tarasy ogrodowe, zaś w mieszkaniach dwukondygnacyjnych duże balkony na poziomie salonu na pierwszej kondygnacji oraz tarasy na drugiej kondygnacji. We wszystkich mieszkaniach przewidziano dodatkową powierzchnię do przechowywania oraz wygodne naziemne miejsca postojowe.

ico_blueprint

Architektura nawiązuje do willowej zabudowy Oporowa.

Budynki zaprojektowano jako trzykondygnacyjne, niepodpiwniczone, z płaskim dachem, przy czym ostatnia kondygnacja jest zabudowana tylko w połowie, zaś w pozostałej części przewidziano duży taras. Mieszkania są przestronne, w pełni rozkładowe, a dzięki dużym oknom również bardzo dobrze doświetlone.

ico_location

Tym co stanowi o wyjątkowym charakterze inwestycji KARMELKOWA jest jej lokalizacja.
Osiedle Oporów jest jedną z niewielu enklaw w pobliżu centrum Wrocławia całkowicie pozbawioną wysokiej zabudowy. Dominują tu domy jednorodzinne i niewielkie budynki wielorodzinne, wszystkie otoczone zielenią. Oporów to osiedle z wieloletnią tradycją i bardzo dobrze rozwiniętą lokalną infrastrukturą ułatwiającą życie mieszkańcom.

Są tu istniejące od wielu lat sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, szkoły oraz przedszkola. Bliskość Parków Grabiszyńskiego, Mamuta i Klecińskiego oraz rozległe tereny rekreacyjne wzdłuż rzeki Ślęzy oferują liczne możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

Jednocześnie osiedle Oporów jest oddalone zaledwie o kilka kilometrów od ścisłego centrum Wrocławia. Dobrze rozwinięta sieć dróg, ścieżek rowerowych oraz połączeń komunikacji miejskiej pozwala na bezproblemowy dostęp do centrum miasta. Niedaleko stąd również do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia stanowiącej część systemu dróg szybkiego ruchu w Polsce.

KARMELKOWA to domy dla osób

pragnących połączyć komfort życia w bliskości centrum miasta z zaletami mieszkania w wygodnym domu jednorodzinnym.

Skontaktuj się z nami

Twój własny kąt czeka
Skontaktuj się z nami

  Deweloper
  Egeria Development Sp. z o.o.
  54-614 Wrocław, ul. Bliźniacza 20/2
  +48 71 360 83 10
  +48 698 716 230
  biuro@egeriadevelopment.pl
  Informacja i sprzedaż mieszkań
  Egeria Development Sp. z o.o.
  54-614 Wrocław, ul. Bliźniacza 20/2
  +48 698 716 230
  sprzedaz@egeriadevelopment.pl
  sprzedaz@karmelkowa.com.pl