Wrocław, Partynicka 27

INWESTYCJA PARTYNICKA 27 to kolejny, po zakończonej w 2013 roku inwestycji ZABRODZKA 2-4 projekt Spółki Egeria Development Sp. z o.o. zrealizowany na wrocławskich Krzykach. Inwestycja została zrealizowana na osiedlu Krzyki- Partynice, na działce położonej przy ulicy Partynickiej 27, 27a, 27b, 27c, 27d. W otoczeniu niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej powstał kameralny budynek wielorodzinny z garażem podziemnym, w którym znajdują się lokale usługowe na parterze i mieszkania powyżej na piętrach.

Osiedle na którym powstała inwestycja ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową i transportową komunikację miejską. W pobliżu znajdują się linie tramwajowe oraz linie autobusowe, które umożliwiają szybki przejazd w każdą część Wrocławia. Dostępne liczne ścieżki rowerowe umożliwiają natomiast bezpieczne podróżowanie miłośnikom rowerów. Niewątpliwie dodatkową zaletą lokalizacji jest bliskość wielu terenów rekreacyjnych. Rozległe tereny zielone, w tym znajdujący się w odległości zaledwie 200 metrów Park Kleciński, w którym na najmłodszych czeka plac zabaw, trochę dalej znajdujący się jeden z najbardziej urokliwych parków Wrocławia- Park Południowy i Tor Wyścigów Konnych gwarantują możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Tereny wzdłuż rzeki Ślęży umożliwiają również spacery i wypady rowerowe trasami biegnącymi aż do Parku Grabiszyńskiego. Bogata lokalna infrastruktura handlowo- usługowa sprawia, że mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do pobliskich punktów handlowych, usługowych, restauracji a także jednostek użyteczności publicznej takich jak przedszkola, szkoły, urzędy, banki, przychodnie i specjalistyczne gabinety lekarskie. Preferujacy zakupy w centrach handlowych będą mieli możliwość szybkiego dojazdu do jednego z największych w Polsce - Centrum Handlowego Bielany. Usytuowanie inwestycji umożliwia także sprawny dojazd do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz autostrady A-4.

FUNKCJONALNE UKŁADY MIESZKAŃ 

Partynicka 27 to budynek o łącznej powierzchni użytkowej około 700 metrów, w którym zaprojektowanych zostało jedynie 10 mieszkań. Są one zróżnicowane pod względem wielkości i liczby pomieszczeń, począwszy od najmniejszych dwupokojowych o powierzchni 50 mkw, aż do ponad 100 metrowych pięciopokojowych komfortowych apartamentów. We wszystkich mieszkaniach istnieje możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni. Mieszkańcy mają także do dyspozycji wielostanowiskowy garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Dla podniesienia komfortu mieszkańców budynek został wyposażony w cichobieżną windę. Na parterze budynku powstała przestrzeń dedykowana inwestorom branży handlowo- usługowej - 4 lokale usługowe o łącznej powierzchni około 350 metrów z możliwością indywidualnego zaprojektowania, łączenia lub dzielenia powierzchni oraz aranżacji lokalu według potrzeb nabywcy. Wszystkie lokale mają niezależne wejście od ulicy. 

ESTETYCZNY BUDYNEK

Bryła budynku przykryta została spadzistym dachem. Dobrane detale architektoniczne doskonale nawiązują do otaczającej zabudowy, a jednocześnie podkreślać będą nowoczesny i funkcjonalny charakter inwestycji. Budynek oddany został w standardzie deweloperskim tak aby każdy nabywca mógł wykończyć i dostosować wnętrze do swoich potrzeb.

PARTYNICKA 27- KOMFORT, NA KTÓRY MOŻESZ SOBIE POZWOLIĆ.

Idealne miejsce dla osób ceniących walory kameralnej zabudowy oraz pragnących zagwarantować komfortowe warunki życia i przestrzeń dla siebie i swoich bliskich. 

 

 

Layout