W budowie

Inwestycja BOROWSKA 176 to kolejny projekt Egeria Development Sp. z o.o., realizowany na wrocławskich Krzykach. Na osiedlu Gaj, na liczącej ponad 2500 mkw. działce powstaje 5-kondygnacyjny budynek wielorodzinny mieszkalno - usługowy z garażem podziemnym. Parter przeznaczony jest na lokale usługowe.

To co wyróżnia inwestycję BOROWSKA 176 to niewątpliwie jej wyjątkowa lokalizacja. Osiedle Gaj ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową i komunikację miejską. Kursują tu liczne linie autobusowe i tramwajowe, w tym dwie pośpieszne linie tramwajowe Plus (numer 31 i 32) pozwalające mieszkańcom na szybkie ominięcie korków w drodze do centrum Wrocławia. Z Borowskiej 176 jest zaledwie 4 km do wrocławskiego Rynku, a najbliższy przystanek tramwaju Plus odległy jest o zaledwie 450 metrów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również przystanki autobusowe. Bardzo szybko dzięki dogodnemu połączeniu dostaniemy się także na dworzec PKP i PKS. Projekt budynku jest realizowany w miejscu, którego unikalnymi walorami oprócz bliskiej odległości od centrum jest także szeroko dostępna infrastruktura handlowo- usługowa oraz pobliskie tereny rekreacyjne. Centrum Handlowe ,,Gaj" jest w odległości 600 metrów, łatwo też stąd dojechać do pobliskich dużych galerii handlowych - Sky Tower, Renomy i Arkad Wrocławskich. Budynek powstanie nieopodal Akademii Medycznej, niedaleko znajdują się także Uniwersytecki Szpital Kliniczny i Szpital Wojskowy. Dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas kolejnym atutem będzie położony niedaleko Wrocławski Park Wodny- Aquapark, duży kompleks sportowy przy ulicy Spiskiej obejmujący między innymi pełnowymiarowe sztuczne lodowisko, korty tenisowe i siłownię. Optymalnym rozwiązaniem dla osób lubiących odpoczynek na świeżym powietrzu są otaczające inwestycję liczne parki i tereny zielone. Pobliski Park Skowroni znajdujący się po drugiej stronie ulicy Borowskiej oraz położone w niedalekiej odległości Park Południowy i Park Generała Władysława Andersa stanowią doskonałe miejsce do wypoczynku i rekreacji. W pobliżu inwestycji są również żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum.

BOROWSKA 176 to ciekawie zaprojektowany 5-kondygnacyjny budynek mieszkalno- usługowy, w którym zaplanowano tylko 41 mieszkań o powierzchniach od 25 do 66 mkw. Dominują poszukiwane obecnie kawalerki i małe mieszkania dwupokojowe, choć są też mieszkania trzy- i czteropokojowe. W większości mieszkań zaprojektowano osobne kuchnie. Wszystkie, nawet te najmniejsze, są dobrze doświetlone i posiadają balkony. W części podziemnej budynku będą miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Dla podniesienia komfortu mieszkańców w każdej klatce schodowej przewidziana jest winda. Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim tak, aby każdy nabywca miał możliwość ich indywidualnego wykończenia według własnych potrzeb.

Na parterze budynku zaprojektowano pięć lokali o przeznaczeniu handlowo- usługowym o powierzchniach od 85 do 134 metrów. Będzie możliwość indywidualnego zaprojektowania i aranżacji każdego lokalu, a także łączenia lub dzielenia poszczególnych lokali. Wszystkie lokale będę miały niezależne wejścia od strony ulic Borowskiej i Działkowej.

BOROWSKA 176 to optymalne miejsce dla osób poszukujących mieszkań niedaleko centrum Wrocławia, a jednocześnie ceniących sobie otoczenie zieleni. Nowocześnie zaprojektowane mieszkania, bliskość infrastruktury handlowo- usługowej, placówek edukacyjnych oraz terenów rekreacyjnych gwarantują komfortowe warunki do mieszkania i wypoczynku.

PLANOWANY TERMIN ZAKOŃCZENIA PRAC TO WRZESIEŃ 2018

Layout